Budownictwo

DLACZEGO PROTECTAPELL?

Protectapeel chroni powierzchnie przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, brudem i uszkodzeniami podczas produkcji, przechowywania, transportu lub montażu. Powłoka obniży koszty uszkodzeń i zapobiegnie konieczności naprawy lub wymiany elementów (np. okien).

Nakładana natryskowo lub wałkiem zdzieralna, powłoka ochronna, po wyschnięciu, tworzy szczelną bezklejową ochronę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nierównych kształtów i powierzchni, na których może pozostać do 12 miesięcy.

Protectapeel przylega do powierzchni poprzez napięcie powierzchniowe, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć ręcznie po prostu zrywając. Protectapeel jest przyjazny dla środowiska, po usunięciu zdzieralna powłoka jest ściśnięta w małą kulkę i usuwana jako odpad inny niż niebezpieczne. Protectapeel jest najczęściej stosowany do ochrony m.in. okien, szkła na elewacjach, blach, płyt HPL i zapewnia najlepszą możliwą ochronę wszystkich nieporowatych powierzchni przed brudem, uszkodzeniami i rdzą, iskrami spawalniczymi i szlifierskimi.

VIDEO

VIDEO

POLECANE PRODUKTY

– okna, szkło, ramy – produkty: Glasstrip Advanced, Multisurface, Orginal

– konstrukcje stalowe – produkty: Anti-Rust, Glasstrip Advanced

– posadzki gładkie – produkty: Glasstrip Advanced, Signmask,  Multisurface, Stone&Timber, Floordefend

– kamień – produkty: Stone&Timber, Glasstrip Advanced, Multisurface

– ceramika – produkty: Glasstrip Advanced, Multisurface, Photocure

2019-10-31T15:15:29+01:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda