Reklama, foto, film

//Reklama, foto, film

DLACZEGO PROTECTAPELL?

Protectapeel może być używana do czasowej zmiany kolorystyki studia, reklam, maskowania znaków itp. chroni powierzchnie przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, brudem i uszkodzeniami podczas produkcji. Powłoka obniży koszty uszkodzeń i zapobiegnie konieczności naprawy lub wymiany elementów na nowe, oraz umożliwia zrobienie tymczasowej reklamy.

Nakładana natryskowo lub wałkiem zdzieralna, powłoka ochronna, po wyschnięciu, tworzy szczelną bezklejową ochronę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nierównych kształtów i powierzchni, na których może pozostać do 12 miesięcy.

Protectapeel przylega do powierzchni poprzez napięcie powierzchniowe, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć ręcznie po prostu zrywając. Protectapeel jest przyjazny dla środowiska, po usunięciu zdzieralna powłoka jest ściśnięta w małą kulkę i usuwana jako odpad inny niż niebezpieczne. Protectapeel może być stosowany m.in. na okna, szkło, blachy, gładki beton i inne nieporowate powierzchnie chroniąc przed brudem, uszkodzeniami i rdzą, iskrami spawalniczymi i szlifierskimi oraz umożliwiająć czasową zmianę np. kolorystyki.

POLECANE PRODUKTY

– maskowanie i czasowe zmiany kolorów : Glasstrip Advanced, Multisurface, Signmask, Floordefend, 1090 TopCoat

VIDEO

2019-09-10T10:09:19+02:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda