Składowanie, konserwacja

//Składowanie, konserwacja

DLACZEGO PROTECTAPELL?

Protectapeel chroni powierzchnie przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, brudem i uszkodzeniami podczas produkcji, przechowywania, transportu lub montażu. Powłoka obniży koszty uszkodzeń i zapobiegnie konieczności naprawy lub wymiany elementów.

Nakładana natryskowo lub wałkiem zdzieralna, powłoka ochronna, po wyschnięciu, tworzy szczelną bezklejową ochronę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nierównych kształtów i powierzchni.

Protectapeel przylega do powierzchni poprzez napięcie powierzchniowe, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć ręcznie po prostu zrywając. Protectapeel jest przyjazny dla środowiska, po usunięciu zdzieralna powłoka jest ściśnięta w małą kulkę i usuwana jako odpad inny niż niebezpieczne. Protectapeel zapewnia najlepszą możliwą ochronę np. okien, konstrukcji stalowych, wyprodukowanych elementów o nieporowatych powierzchniach przed brudem, uszkodzeniami, rdzą, iskrami spawalniczymi i szlifierskimi do 12 miesięcy.

POLECANE PRODUKTY

– konstrukcje stalowe – Anti-rust, Glasstrip Advanced, Multisurface

– stal nierdzewna –  Anti-rust, Glasstrip Advanced, Multisurface

– szkło – Glasstrip Advanced, Photocure

2019-09-17T14:44:37+02:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda