Produkcja i przemysł

//Produkcja i przemysł

DLACZEGO PROTECTAPELL?

Protectapeel chroni powierzchnie przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, brudem i uszkodzeniami podczas produkcji, przechowywania, transportu lub montażu. Powłoka obniży koszty uszkodzeń i zapobiegnie konieczności naprawy lub wymiany elementów.

Nakładana maszynowo, natryskowo lub wałkiem zdzieralna, powłoka ochronna, po wyschnięciu, tworzy szczelną bezklejową ochronę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nierównych kształtów i powierzchni.                                                Nanoszony maszynowo np. na szkło (Hotpeel) lub suszony lampami UV (Photocure) jest suchy nawet po 10 sekundach    i chroni powierzchnię do 12 miesięcy.

Protectapeel przylega do powierzchni poprzez napięcie powierzchniowe, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć ręcznie po prostu zrywając. Protectapeel jest przyjazny dla środowiska, po usunięciu zdzieralna powłoka jest ściśnięta w małą kulkę i usuwana jako odpad inny niż niebezpieczne. Protectapeel jest stosowany do ochrony okien, szkła, konstrukcji stalowych, powierzchni nierdzewnych i aluminiowych zapewnia najlepszą możliwą ochronę wszystkich nieporowatych powierzchni przed brudem, uszkodzeniami, rdzą, iskrami spawalniczymi i szlifierskimi.

POLECANE PRODUKTY

– konstrukcje stalowe – produkty: Anti-Rust, Glasstrip Advanced

– okna, szkło, ramy – produkty: Glasstrip Advanced, Multisurface, Oryginal, Photocure

– szkło – Hotpeel, Photocure, Glasstrip Advanced

VIDEO

2019-09-10T09:33:00+02:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda