Podłogi

DLACZEGO PROTECTAPELL?

Protectapeel chroni powierzchnie przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, brudem i uszkodzeniami podczas produkcji, przechowywania, transportu lub montażu. Powłoka obniży koszty uszkodzeń i zapobiegnie konieczności naprawy lub wymiany elementów (np. płytek).

Nakładana natryskowo lub wałkiem zdzieralna, powłoka ochronna, po wyschnięciu, tworzy szczelną bezklejową ochronę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nierównych kształtów i powierzchni, na których może pozostać do 12 miesięcy.

Protectapeel przylega do powierzchni poprzez napięcie powierzchniowe, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć ręcznie po prostu zrywając. Protectapeel jest przyjazny dla środowiska, po usunięciu zdzieralna powłoka jest ściśnięta w małą kulkę i usuwana jako odpad inny niż niebezpieczne. Protectapeel jest stosowany do ochrony podłóg z gładkiego betonu, płytek ceramicznych, paneli podłogowych, oraz zapewnia najlepszą możliwą ochronę wszystkich nieporowatych powierzchni przed brudem, uszkodzeniami w tym spowodowanymi iskrami podczas spawania lub szlifowania. Odporna na ruch wózków widłowych.

POLECANE PRODUKTY

– beton gładki : Glasstrip Advanced, Multisurface, Oryginal, 1090 TopCoat, Floordefend

– płytki szkliwione – Glasstrip Advanced, Multisurface, Oryginal, Floordefend

2019-09-17T14:43:51+02:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda