DLACZEGO PROTECTAPELL?

Protectapeel chroni powierzchnie przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, brudem i uszkodzeniami podczas produkcji, przechowywania, transportu, montażu oraz remontu. Powłoka obniży koszty uszkodzeń i zapobiegnie konieczności naprawy lub wymiany elementów.

Nakładana natryskowo lub wałkiem zdzieralna, powłoka ochronna, po wyschnięciu, tworzy szczelną bezklejową ochronę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nierównych kształtów i powierzchni, na których może pozostać do 12 miesięcy.

Protectapeel przylega do powierzchni poprzez napięcie powierzchniowe, co oznacza, że ​​można go łatwo usunąć ręcznie po prostu zrywając. Protectapeel jest przyjazny dla środowiska, po usunięciu zdzieralna powłoka jest ściśnięta w małą kulkę i usuwana jako odpad inny niż niebezpieczne. Protectapeel jest stosowany do ochrony m.in. szkła, blach nierdzewnych, aluminium, powierzchni z gładkiego kamienia np. marmuru, lakierowanych frontów i zapewnia najlepszą możliwą ochronę wszystkich nieporowatych powierzchni przed brudem, uszkodzeniami, rdzą, iskrami spawalniczymi i szlifierskimi.

POLECANE PRODUKTY

– lakierowane i gładkie : Multisurface, Oryginal, PhotoCure

2019-09-10T09:41:02+02:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda